Meciul Rapid - ACS Berceni, important în lupta pentru promovare, a fost  amânat
Meciul Rapid - ACS Berceni, important în lupta pentru promovare, a fost amânat

Rapid - Berceni 3-0:** Trei goluri și mulți bulgări! | Liga 2

Premieră la Berceni: se aprinde** nocturna cu Rapid! | Liga 2

ACS Berceni - Pagina 2 din 5 - SPORTB.RO

Rapid - ACS Berceni 1-1.** Cu trei jucători eliminați, ilfovenii au  rezistat eroic în Giulești, acolo unde au fost pe punctul să dea o mare  lovitură. Adio play-off | Liga 2
Rapid - ACS Berceni 1-1.** Cu trei jucători eliminați, ilfovenii au rezistat eroic în Giulești, acolo unde au fost pe punctul să dea o mare lovitură. Adio play-off | Liga 2

FC Rapid București vs ACS Berceni live score, H2H and lineups | Sofascore

ACS Berceni - FC Rapid 1-2.** Giuleștenii câștigă prin două penalty-uri  ușor primite și termină turul pe primul loc în Seria I | Liga 2
ACS Berceni - FC Rapid 1-2.** Giuleștenii câștigă prin două penalty-uri ușor primite și termină turul pe primul loc în Seria I | Liga 2

VIDEO Ratare monumentală la meciul ACS Berceni-Rapid! La două minute după  ce a intrat, a irosit șansa meciului!
VIDEO Ratare monumentală la meciul ACS Berceni-Rapid! La două minute după ce a intrat, a irosit șansa meciului!

FC Rapid București on Twitter: "ACS Berceni - RAPID 1-0. Out din Cupă!  http://t.co/m0d1EsYyAZ http://t.co/ZbKR9PM67G" / Twitter
FC Rapid București on Twitter: "ACS Berceni - RAPID 1-0. Out din Cupă! http://t.co/m0d1EsYyAZ http://t.co/ZbKR9PM67G" / Twitter

rapid – acs berceni | IN TRIBUNA

LIGA A II-A: ACS Berceni - FC Ceahlăul 5 - 0 * Rapid - Bacău 1 - 2 - NEAMȚ

Rapid - ACS Berceni 3-0!** Giuleștenii sunt lideri, după 88 de minute cu un  om în plus! | Liga 2
Rapid - ACS Berceni 3-0!** Giuleștenii sunt lideri, după 88 de minute cu un om în plus! | Liga 2

LIGA 2 Rapid și ACS Berceni, victorii la limită! Giuleștenii sunt pe locul  3, iar ilfovenii rămân neînvinși - SPORTB.RO
LIGA 2 Rapid și ACS Berceni, victorii la limită! Giuleștenii sunt pe locul 3, iar ilfovenii rămân neînvinși - SPORTB.RO

VIDEO| Rapid – Berceni: 3-2 | GazetaSV.ro

ACS Berceni Se Retrage Din Toate Competițiile Organizate De FRF | Libertatea

Bucovina Pojorâta a reușit ce n-a putut Rapid CFR Suceava, să învingă ACS  Berceni | Suceava News Online
Bucovina Pojorâta a reușit ce n-a putut Rapid CFR Suceava, să învingă ACS Berceni | Suceava News Online

16.27 | ACS BERCENI - FC RAPID - YouTube

Video | Rapid - ACS Berceni 1-1. Ilfovenii au avut 3 eliminați, dar au  reușit să smulgă un punct
Video | Rapid - ACS Berceni 1-1. Ilfovenii au avut 3 eliminați, dar au reușit să smulgă un punct

ACS Berceni – Rapid Suceava, sâmbătă, în Liga a II-a de fotbal - VIVA FM

rezumat Rapid Suceava - ACS Berceni: 3-2 - YouTube

A.C.S Berceni

Rapid va disputa amicale cu ACS Berceni şi FC Axintele

Rapid are patru absențe la meciul cu ACS Berceni, dar Tibi Bălan este apt  de joc
Rapid are patru absențe la meciul cu ACS Berceni, dar Tibi Bălan este apt de joc