Home

slab conectați tranzistor basket ball čtvrtiny vizitator Poate fi calculat pânză

Čeští basketbalisté zvládli utkání v Litvě a postupují do další části  kvalifikace mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští basketbalisté zvládli utkání v Litvě a postupují do další části kvalifikace mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Josh King (@CoachJoshKing) / Twitter

6 bodů od TOP 4 | ZVVZ USK Praha

Silný závěr nestačil, Lvice na úvod ME podlehly Rusku | ŽBL.BASKETBALL

EuroBasket 2022 | Česko - Izrael: opory netrénovaly, tým stojí za Satem |  iSport.cz
EuroBasket 2022 | Česko - Izrael: opory netrénovaly, tým stojí za Satem | iSport.cz

Oficiální webové stránky týmu Levharti Chomutov

Češi zahájili přípravu na ME vítězně, v poklidném tempu rozstříleli Bulhary  – ČT sport – Česká televize
Češi zahájili přípravu na ME vítězně, v poklidném tempu rozstříleli Bulhary – ČT sport – Česká televize

Basketbal klub Pelhřimov

NF, TCH, DCH za 37 vteřin! Pořád to bolí | NBL.BASKETBALL

Výborné tři čtvrtiny

Basket zmrazil Opavu ve třetí čtvrtině, hnalo jej dvanáct set diváků -  Brněnský deník
Basket zmrazil Opavu ve třetí čtvrtině, hnalo jej dvanáct set diváků - Brněnský deník

Nba Playoffs, Memphis Grizzlies-Minnesota Timberwolves 117-130 v run-1

BK Loko Trutnov - St. mini U13

Závěr první čtvrtiny určil směr | CZ.BASKETBALL

CZ.BASKETBALL - Velký obrat Basketball Nymburk proti Brose Bamberg.  Pokočasové skóre nevypadalo pro 🇨🇿 tým vůbec dobře. Obrat dokončil Lukáš  Palyza s 19 body za poslední čtvrtinu. 👏 | Facebook
CZ.BASKETBALL - Velký obrat Basketball Nymburk proti Brose Bamberg. Pokočasové skóre nevypadalo pro 🇨🇿 tým vůbec dobře. Obrat dokončil Lukáš Palyza s 19 body za poslední čtvrtinu. 👏 | Facebook

Basketball Nymburk - Skvělá poslední čtvrtina přinesla další výhru v  přípravě a znovu proti Ostrowu Wielkopolski. Polský celek, který jsme  porazili minulý týden doma jsme tentokráte ve Wroclawi udolali po obratu  75:74.
Basketball Nymburk - Skvělá poslední čtvrtina přinesla další výhru v přípravě a znovu proti Ostrowu Wielkopolski. Polský celek, který jsme porazili minulý týden doma jsme tentokráte ve Wroclawi udolali po obratu 75:74.

Zpackaná poslední čtvrtina. Nymburk v Lize mistrů nestačil na PAOK Soluň -  iDNES.cz
Zpackaná poslední čtvrtina. Nymburk v Lize mistrů nestačil na PAOK Soluň - iDNES.cz

Basketbalisté zabrali, i přes hrozivou třetí čtvrtinu zdolali Nizozemce |  TN.cz
Basketbalisté zabrali, i přes hrozivou třetí čtvrtinu zdolali Nizozemce | TN.cz

Prahou to neskončí! Povstání hvězd posouvá Čechy do osmifinále EuroBasketu  - iDNES.cz
Prahou to neskončí! Povstání hvězd posouvá Čechy do osmifinále EuroBasketu - iDNES.cz

BBK Blansko
BBK Blansko

Polsko - Francie [16.9.] ▶️ ME v basketbale 2022 živě online | BetArena.cz

Pravidla basketbalu | Alza.cz

Osudná třetí čtvrtina

Naplno musíme hrát od začátku, burcuje Beáta Adamcová | ŽBL.BASKETBALL

Basketbalisté New Orleans vyhráli díky střele přes tři čtvrtiny hřiště.  Satoranský dal dva body | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Basketbalisté New Orleans vyhráli díky střele přes tři čtvrtiny hřiště. Satoranský dal dva body | iROZHLAS - spolehlivé zprávy