Expresie Colonial necesităţile cempionai gintare venckauskaite in caz Pe punctul de conjuncție

Puikus pasiekimas: Gintarė Venčkauskaitė tapo pasaulio rekordininke |  Sportas | 15min.lt
Puikus pasiekimas: Gintarė Venčkauskaitė tapo pasaulio rekordininke | Sportas | 15min.lt

Gintarė Venčkauskaitė - Tema - LRT

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė nesportuos mėnesį | Sportas | 15min.lt

Gintarė Venčkauskaitė, 8 puslapis - išsamiai DELFI.lt

Mažąją Lietuvos čempionę sveikino tituluota mama | Diena.lt

Netikras pavojaus signalas: penkiakovininkams uždegta žalia šviesa  dalyvauti finale | Sportas | 15min.lt
Netikras pavojaus signalas: penkiakovininkams uždegta žalia šviesa dalyvauti finale | Sportas | 15min.lt

Penkiakovininkė G. Venčkauskaitė Vengrijoje bėgo greičiausiai - DELFI  Sportas
Penkiakovininkė G. Venčkauskaitė Vengrijoje bėgo greičiausiai - DELFI Sportas

Talentinga penkiakovininkų pamaina >> Sportas.info - Lietuvos sporto  veidrodis
Talentinga penkiakovininkų pamaina >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Vardan Jos: penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė | Sportas | 15min.lt

2020 m. Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai – J. Kinderis ir G.  Venčkauskaitė - LTOK
2020 m. Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai – J. Kinderis ir G. Venčkauskaitė - LTOK

Penkiakovininkė G.Venčkauskaitė-Juškienė iškovojo pasaulio taurės bronzą |  Diena.lt
Penkiakovininkė G.Venčkauskaitė-Juškienė iškovojo pasaulio taurės bronzą | Diena.lt

Prasidėjusiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišri lietuvių  estafetės komanda – šešta | Sportas | 15min.lt
Prasidėjusiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišri lietuvių estafetės komanda – šešta | Sportas | 15min.lt

Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė pateko į finalines varžybas  Kinijoje | Sportas | 15min.lt
Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė pateko į finalines varžybas Kinijoje | Sportas | 15min.lt

Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis iškovojo pasaulio taurės bronzą  | Sportas | 15min.lt
Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis iškovojo pasaulio taurės bronzą | Sportas | 15min.lt

Lietuvos sporto savaitė: naujas futbolo rinktinės ciklas, nelaimintis  „Žalgiris“ ir Lietuvos lygų finalai
Lietuvos sporto savaitė: naujas futbolo rinktinės ciklas, nelaimintis „Žalgiris“ ir Lietuvos lygų finalai

Kaune išaiškinti Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai | Sportas |  15min.lt
Kaune išaiškinti Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai | Sportas | 15min.lt