Home

la indemana rachetă Plângere cine a castigat australian open leninism Datat tranzacţie

Naomi Osaka va fi numărul 1 WTA, după ce a câştigat Australian Open/ Cum  arată clasamentul începând de luni
Naomi Osaka va fi numărul 1 WTA, după ce a câştigat Australian Open/ Cum arată clasamentul începând de luni

VICTORIE ISTORICA! AVEM PRIMUL CAMPION LA AUSTRALIAN OPEN | Cine este  pustiul care a castigat trofeul la juniori | Sport.ro
VICTORIE ISTORICA! AVEM PRIMUL CAMPION LA AUSTRALIAN OPEN | Cine este pustiul care a castigat trofeul la juniori | Sport.ro

Simona Halep, la Australian Open! Henin a dat verdictul: ce crede că poate  face românca la Melbourne - Eurosport
Simona Halep, la Australian Open! Henin a dat verdictul: ce crede că poate face românca la Melbourne - Eurosport

Motivat de absența lui Djokovic: Nadal a făcut spectacol în primul meci  câștigat la Australian Open. Lovitura turneului? | Sport.ro
Motivat de absența lui Djokovic: Nadal a făcut spectacol în primul meci câștigat la Australian Open. Lovitura turneului? | Sport.ro

Petra Kvitova – Naomi Osaka, finala de la Australian Open. Bătălia pentru  locul 1 se tranşează sâmbătă
Petra Kvitova – Naomi Osaka, finala de la Australian Open. Bătălia pentru locul 1 se tranşează sâmbătă

Novak Djokov18! Liderul ATP a facut instructie cu Medvedev in finala Australian  Open 2021 si a castigat AL NOUALEA titlu la Melbourne | Sport.ro
Novak Djokov18! Liderul ATP a facut instructie cu Medvedev in finala Australian Open 2021 si a castigat AL NOUALEA titlu la Melbourne | Sport.ro

Djokovic, un nou record! A câştigat Australian Open a şaptea oară | Digi24

Ashleigh Barty a câştigat turneul Australian Open. E va primi un premiu de  1, 8 milioane euro – Evenimentul Zilei
Ashleigh Barty a câştigat turneul Australian Open. E va primi un premiu de 1, 8 milioane euro – Evenimentul Zilei

Performanta uriasa: Un tenismen roman a castigat titlul la Australian Open

Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022. S-a impus și în fața lui  Novak Djokovic, care i-a dat replica imediat - Playtech Știri
Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022. S-a impus și în fața lui Novak Djokovic, care i-a dat replica imediat - Playtech Știri

Simona Halep a câştigat turneul Melbourne Summer Set 1: „Hai să continuăm  să câștigăm” - Stirileprotv.ro
Simona Halep a câştigat turneul Melbourne Summer Set 1: „Hai să continuăm să câștigăm” - Stirileprotv.ro

Ashleigh Barty a câştigat Australian Open: „Este un vis devenit realitate”  | Digi24
Ashleigh Barty a câştigat Australian Open: „Este un vis devenit realitate” | Digi24

Mesajul lui Novak Djokovic după ce Rafael Nadal a câştigat Australian Open  şi l-a depăşit la numărul de titluri de Grand Slam FOTO
Mesajul lui Novak Djokovic după ce Rafael Nadal a câştigat Australian Open şi l-a depăşit la numărul de titluri de Grand Slam FOTO

Victoria Azarenka a câştigat Australian Open şi este noul număr 1 mondial

Australian Open 2022 | Rafael Nadal scrie istorie! L-a bătut pe Daniil  Medvedev cu 2-6, 6-7, 6-4, 6-4, 7-5 şi a câştigat al 21-lea turneu de Mare  Şlem al carierei - Antena Sport
Australian Open 2022 | Rafael Nadal scrie istorie! L-a bătut pe Daniil Medvedev cu 2-6, 6-7, 6-4, 6-4, 7-5 şi a câştigat al 21-lea turneu de Mare Şlem al carierei - Antena Sport

Simona Halep a câştigat primul meci de la Australian Open, după ce a  învins-o pe Magdalena Frech în două seturi
Simona Halep a câştigat primul meci de la Australian Open, după ce a învins-o pe Magdalena Frech în două seturi

Tenis: Victoria Azarenka a câştigat Australian Open - B1TV.ro

AGORA - Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat  jucător de tenis al tuturor timpurilor
AGORA - Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor

Sofia Kenin a câştigat finala Australian Open, primul grand slam din  carieră - Stirileprotv.ro
Sofia Kenin a câştigat finala Australian Open, primul grand slam din carieră - Stirileprotv.ro