Home

clemă softwareul Promova federatia romana de polo perturbație vârf Neizolat

CE 2022 (polo m): România s-a calificat la turneul final - Victorie  incredibilă în fața Irlandei, scor 41-5 - HotNews.ro
CE 2022 (polo m): România s-a calificat la turneul final - Victorie incredibilă în fața Irlandei, scor 41-5 - HotNews.ro

CE Polo (f): România a fost învinsă și de Croația - HotNews.ro

Vlad Hagiu - Team Manager Water Polo Team Romania Herren - Federatia Romana  de Polo | LinkedIn
Vlad Hagiu - Team Manager Water Polo Team Romania Herren - Federatia Romana de Polo | LinkedIn

Înfrângere usturătoare la polo pentru naționala României: 0-22! -  spotmedia.ro
Înfrângere usturătoare la polo pentru naționala României: 0-22! - spotmedia.ro

Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual;  Steaua a câştigat la masculin, iar
Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual; Steaua a câştigat la masculin, iar

Echipa națională de polo masculin a României - Wikipedia

Naționalele României de polo se pregătesc la Bazinul Olimpic din Alba Iulia  | "Tricolorii" mari, antrenamente pentru Campionatul European - Ziarul  Unirea
Naționalele României de polo se pregătesc la Bazinul Olimpic din Alba Iulia | "Tricolorii" mari, antrenamente pentru Campionatul European - Ziarul Unirea

Cu trei oradeni in lot, nationala U17 a Romaniei la polo s-a calificat...

Cupa României la Polo, găzduită de Bazinul de Înot Didactic din Focșani  între 20-22 mai 2022 - Consiliul Judetean Vrancea
Cupa României la Polo, găzduită de Bazinul de Înot Didactic din Focșani între 20-22 mai 2022 - Consiliul Judetean Vrancea

Polo masculin: România va juca pentru locurile 9-10 la Europenele de la  Split | replicaonline.ro
Polo masculin: România va juca pentru locurile 9-10 la Europenele de la Split | replicaonline.ro

Steaua şi CSM Oradea vor fi adversare în optimile LEN Euro Cup - Sport Alert

S-au stabilit datele campionatului de polo a României din sezonul următor  și când vor fi stagiile echipei naționale
S-au stabilit datele campionatului de polo a României din sezonul următor și când vor fi stagiile echipei naționale