Independenţă fără fir scânteie uroš potočnik tenis La scară largă Simfonie canta la pian

BILTEN 2019
BILTEN 2019

Nova zmaga Jana s 6:1; 6:2.... - Teniški klub Branik Maribor | Facebook

Vrhunska ekipa trenerjev - Teniški Klub Branik Maribor

Teden, ki je v znamenju največjega slovenskega teniškega turnirja, ni  postrežen z veliko slovenskimi nastopi - Največji teniški portal v Sloveniji
Teden, ki je v znamenju največjega slovenskega teniškega turnirja, ni postrežen z veliko slovenskimi nastopi - Največji teniški portal v Sloveniji

Uroš Potočnik | Dnevnik

BILTEN 2019
BILTEN 2019

Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Na letošnjem klubskem turnirju TD Pekrska  gorca je slavil UROŠ POTOČNIK! 2. mesto je osvojil TADEJ NESIČ. 3. mesto pa  JURE SENEKOVIČ. Čestitke zmagovalcem in hvala
Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Na letošnjem klubskem turnirju TD Pekrska gorca je slavil UROŠ POTOČNIK! 2. mesto je osvojil TADEJ NESIČ. 3. mesto pa JURE SENEKOVIČ. Čestitke zmagovalcem in hvala

V kvalifikacijah za EEP do 16 let fantje osvojili končno šesto mesto,  dekleta na koncu četrta
V kvalifikacijah za EEP do 16 let fantje osvojili končno šesto mesto, dekleta na koncu četrta

Študentje medicine pogrešajo le ležanje na travi

V Ljubljani potekale reprezentančne priprave ekip do 14 let

Študenti UL solidni na 7. Evropskem univerzitetnem prvenstvu v tenisu -  Športna zveza UL
Študenti UL solidni na 7. Evropskem univerzitetnem prvenstvu v tenisu - Športna zveza UL

BILTEN 2019
BILTEN 2019

Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Zmagovalec teniškega turnirja TD Pekrska  gorca je SAMO MALE! 2. mesto je osvojil ALEN MURSHED, 3. mesto pa UROŠ  POTOČNIK. Čestitke! | Facebook
Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Zmagovalec teniškega turnirja TD Pekrska gorca je SAMO MALE! 2. mesto je osvojil ALEN MURSHED, 3. mesto pa UROŠ POTOČNIK. Čestitke! | Facebook